PILNE! RODZICE DZIECI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 14 do 20 lipca 2018 r. (od soboty do piątku) organizujemy wyjazd wypoczynkowy, o charakterze sportowo-rekreacyjnym, dla dzieci z dysfunkcją wzroku, bez poważniejszych dodatkowych ograniczeń, w wieku od 9 do 16 lat, do Ośrodka „Kaszubski Bór” w Sominach, gmina Studzienice, powiat Bytów.
Dzieci będą przebywać w Ośrodku bez rodziców, pod okiem doświadczonej kadry instruktorów. Zakwaterowanie – w sześcioosobowych domkach z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek położony jest nad jeziorem. Posiada własną plażę, kąpielisko, a także – stadninę koni. Podczas pobytu przewidujemy plażowanie, kąpiele (przy sprzyjających warunkach atmosferycznych), naukę jazdy konnej, a także zajęcia w parku linowym pod okiem doświadczonych instruktorów oraz gry zespołowe i terenowe, zabawy i inne zajęcia integracyjne.
Zgłoszenia uczestników – pod nr tel. 724 888 823 (Magdalena Korewa-Łubniewska), do dnia 29 czerwca br.
Odpłatność uczestnika za udział w wyjeździe wynosi 300,- zł. Kwotę tę należy wpłacić na konto Okręgu Pomorskiego PZN (numer rachunku podany jest powyżej) w terminie do dnia 2 lipca 2018 r., z dopiskiem „Udział w wyjeździe sportowo-rekreacyjnym do Somin”. W związku z dużym zainteresowaniem niniejszym wyjazdem oraz z uwagi na to, że ilość uczestników jest ograniczona, nie dokonanie wpłaty w ww. terminie traktować będziemy jako rezygnację z udziału dziecka w wyjeździe.
Dojazd do Ośrodka – we własnym zakresie, należy przybyć 14 lipca około godziny 14-tej. Dziecko powinno zabrać ze sobą: leki, które stale używa, wygodne ubranie i buty, strój kąpielowy, okrycie przeciwdeszczowe, filtr chroniący przed słońcem oraz płyn przeciw komarom i kleszczom.
Do udziału dziecka w wyjeździe niezbędne jest także wypełnienie i podpisanie się na załączonej karcie uczestnika, którą należy dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia wyjazdu. Prosimy także o przysłanie (lub przywiezienie ze sobą do Somin) aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności dziecka.
Z pozdrowieniami,
Magdalena Korewa-Łubniewska                                                                                                                                                        Karty uczestnika do pobrania w Kole PZN - Słupsk, ul.Sienkiewicza 8

  

DYŻURY KOMISJI REWIZYJNEJ KOŁA

Komisja Rewizyjna Koła PZN w Słupsku - informuje członków o stałych pełnionych dyżurach, które odbywać się będą w każdą 3-cią środę miesiąca w godz. 11-tej do 13-tej w siedzibie Koła. Pierwszy dyżur odbędzie się 21 czerwca br.                            Zapraszamy 

PZN Okręg Pomorski
 

 

Wsparcie informatyczne


Copyright (c) Polski Związek Niewidomych 2018.
Designed by olwebdesign.com